DUDUOĞLU, “ESNAFIMIZLA ŞEHRİMİZİ DAHA YAŞANABİLİR KILACAĞIZ!

İskenderun Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nurettin Tabaş, İskenderun esnaf ziyaretinde CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu’na eşlik etti.

CHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi adayları, partililerin de katılımıyla İskenderun Şehit Yener Oğuz Caddesindeki esnafı ziyaret etti. Güleryüzle karşılanan CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, kentin yönetimine geldiğinde esnafın ekonomik yönden canlanması için proje ve etkinliklere imza atacağını söyledi.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu esnaf ziyaretleri ile ilgi şunları söyledi.”Değerli esnaf kardeşlerim, Sizler, şehrimizin ekonomik ve sosyal hayatının önemli bir parçasısınız. Her gün işyerlerinizde emek vererek, üretim yaparak, istihdam sağlayarak, şehrimizin kalkınmasına ve büyümesine katkı sağlıyorsunuz. Ancak, hepimizin bildiği gibi esnafımızın karşılaştığı pek çok zorluk var. Özellikle pandemi sürecinde işlerinizde yaşadığınız sıkıntıları çok iyi anlıyoruz. Bu zor günlerin ardından deprem yaşadık. Hepimiz çok acı çektik. Çok canlarımızı yitirdik. Yitirdiğimiz canlarımıza Allahtan Rahmet diliyorum. Yaşadığımız şu zor süreçte; birlikte hareket edelim. Dayanışma içinde olalım ve şehrimizi ayağa kaldırmak için omuz omuza verelim. Gücümüze birlikte güç katalım.

Siz değerli esnaflarımızın sorunlarını çözmek ve işlerinizi kolaylaştırmak için Belediye olarak sizlere destek vereceğiz. Düzenleyeceğimiz ulusal ve uluslar arası çapta düzenleyeceğimiz etkinlik ve organizasyonlarla şehrimizin ve esnafımızın güçlenmesine katkı sunacağız. Yerel yönetim olarak, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik destekler sunacak, iş ortamınızı iyileştirecek politikaları hayata geçireceğiz. Esnafımızın güçlenmesi, şehrimizin ekonomisinin ve sosyal yapısının güçlenmesi demektir.

Bu doğrultuda, Belediye Başkanlığına geldiğimde esnafımızın yanında olmaya, sorunlarınızı dinlemeye ve çözüm üretmeye devam edeceğim. Sizlerle birlikte, şehrimizi daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir yer haline getireceğiz. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.