DEPCİ, “BU GÜZEL AİLENİN PARÇASI OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM!”

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Ailesi düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ve eşi Doç. Dr. Aytemis Depci’nin ev sahipliği yapıtığı ifar yemeğine Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ve eşi, İSTE Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Meltem Eken, Prof. Dr. Murat Örnek, Prof. Dr. Suha Orçun Mert, İSTE Genel Sekreteri Yahya Kılıç ile akademik ve idari personel katıldı.

İSTE Merkez Yemekhanesinde düzenlenen iftar programında İSTE Ailesi paylaşma ayı Ramazan’da bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı. İftar öncesinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirilerek dua edildi.

Çok sayıda personelin katıldığı iftar yemeğine ev sahipliği yapan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “İskenderun Teknik Üniversitesi’nin çok değerli personelleri ve aileleri hepiniz hoş geldiniz. Bu kıymetli günlerde bir arada olmaktan ve sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Rabbim tuttuğunuz oruçları kabul etsin, nice Ramazan aylarına hep birlikte erişelim inşallah. Bu güzel ailenin bir parçası olmaktan onur duyuyorum. Birlik ve beraberlik ruhunun ciddi yükseliş gösterdiği ve bunun olumlu sonuçlarını gördüğümüz İSTE’de daha pek çok başarıya birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.