CHP’li Vekil Topal, HGC İskenderun Temsilciliğini Ziyaret Etti

HGC İskenderun Temsilciliğini ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, ülke gündemine dair görüş alışverişinde bulunurken, Suriyelilerin ülke ekonomisine balta vurduğunu söyledi. Milletvekili Topal, iktidara geldiklerin gün Suriye meselesini çözeceklerini belirtti.

Hatay Milletvekili Serkan Topal’ın HGC İskenderun Temsilciliğine gerçekleştirdiği ziyarette, CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Kılınç ve gençlik kolları da hazır bulundu. Ziyaret Temsilci Sabriye Sönmez ve üyelerin ev sahipliğinde gerçekleşti. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sabriye Sönmez, basın olarak tarafsız ilkeli gazetecilik anlayışı ile halkın sesi kulağı ve gözü olmaya devam ettiklerini söyledi. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Topal, kendisine yöneltilen sorulara da yanıt verdi. Ekonominin her geçen gün daraldığının altını çizen Vekil Topal, Suriyelilerin de bu ekonomiye balta vurduğunu ifade etti. İktidara geldikleri gün Suriye meselesini çözeceklerinin söyleyen Vekil Topal, “Onlara kendi ülkelerinde sağlıklı yaşam alanları oluşturduktan sonra ait oldukları yere göndereceğiz” dedi.

Altılı ittifakın başarının anahtarı olacağını da kaydeden Topal, “Tıpkı kurtuluş savaşında verdiğimiz mücadele gibi Kuva-yi Milliye ruhu ile hareket ederek bu düzeni bozacağız. Önümüzde ki seçim süreci milletimizin kaderi olacak bu nedenle çalışmalarımıza ara vermeden aynı hız ve aynı heyecanla devam ediyoruz” diye konuştu.

CHP İlçe Başkanı Mansuroğlu da ülkemizin ve yerelde Hatay’ın refaha kavuşması adına hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.