CEYLAN’DAN, SPORTİF FAALİYETLER YÜRÜTEN DERNEKLERE ZİYARET

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, seçim çalışmaları kapsamında İskenderun’da sportif faaliyetler yürüten dernek ve temsilcilikleri ziyaret etti. Başkan Adayı Ceylan, spora düşüncelerini dile getirirken, spora dair projelerini anlattı.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Dernek binasında bir araya gelen İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan faaliyetlerinden ve spora olan düşüncelerini dile getirirken yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevapladı. Yerel seçimler kapsamında yoğun programına spor camilarıyla sürdüren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen’i ziyaret etti.

İskenderun’da taraftarlara karşı oluşturulacak lokal ihtiyacını dile getiren Nazmi Ceylan; “İskenderun’da güzide kulüplerimiz temsilcilikleri ve bölgemizdeki binlerce taraftarına uygun lokal oluşturma projemiz var” dedi. Program sonrası Başkan Düzen, Nazmi Ceylan’a Fenerbahçe atkısı hediye etti.

TÜFAD İl Temsilcisi Yaşar Düzen ve yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştiren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan futbol üzerine Hatay’da yapılan faaliyetler üzerine fikir alışverişinde bulundu.

TÜFAD üyelerinin sorularını yanıtlayan Ceylan; “Hatay’da çok yetenekli futbolcular var ve bizler Belediye olarak üstümüze düşeni yapacağız. Yıkan değil inşa eden bir Belediye anlayışı sergileyeceğiz. Sporcu dostu belediye olacağız” açıklamasında bulundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.