Bölükbaş, “Kırıkhan, Bölgenin Önemli Cazibe Merkezi Olacak!”

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş, Başkan Yardımcısı İbrahim Uçar ve Yönetim Kurulu Üyesi İlker Çinkay, Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette oda faaliyetleri hakkında bilgi veren Kırıkhan TSO Başkanı Bölükbaş’ı “Bir süre önce yapımına başladığımız ve üyelerimize çok yönlü hizmet verecek olan Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binamızda sona yaklaştık. Önümüzdeki aylarda açılışını yapmayı planladığımız bu binayla Kırıkhan’da üyelerimizin çok önemli bir ihtiyacını gidermiş olacağız. Ayrıca Hassa yolunda yapımı devam eden Organize Sanayi Bölgesi inşaatı büyük bir hızla ilerliyor, inşaatın tamamlanmasıyla birlikte Kırıkhan bölgenin önemli cazibe merkezi olacağına inanıyoruz. Şu anda arsa tahsisatları tamamlandı ve yoğun bir talep var. Tüm yatırımcılara imkanlar nispetinde her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Kırıkhan Ticaret Odası Başkanı Bölükbaş’ın ve yönetiminin ziyaretlerinde duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan, ticaret odaları bölgenin kalkınmasında çok önemli rol üstlendiğini ve Başkan Bölükbaş’ın bu yöndeki üstün gayretlerini takdirle karşıladıklarını ifade etti. Çalışkan, “Her ne kadar odaların bürokratik işlemleri çok olsa da kalkınmaya öncülük etmeleri, istihdama katkı sağlamaları, yatırımcının önünü açmaları takdire şayandır. Bu çerçevede Kırıkhan Ticaret Odamızca atılan adımları memnuniyetle karşılıyoruz. Numan başkana ve değerli ekibine hizmetlerinde başarılar diliyorum” dedi Yapılıyor yapılacak denen ve yılan hikayesine dönen Hassa Amanos tüneline de değinen Çalışkan, “Sarımazı-Topboğazı arası yapılacak tünelde son derece önemli. Bu konuda da odamızın hatta bütün odalarımızın girişimlerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.