Bölgesel ve Hatay Amatör Küme Geçler Ligi Maç Sonuçları…

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ FARKLI 9-0
2022-2023 Sezonu Hatay Amatör Küme (U-14) gençler ligine Hatay’ın muhtelif sahalarında müsabakalarla devam edildi. Karaağaç  Belediye sahasında yapılan karşılaşmada her iki yarıda atılan gollerle Arsuz Körfezgücü, Arsuz İlkadım Spor’u 9-0 mağlup etti.

İSKENDERUN MEYDAN SPOR 2 İSKENDERUN YILDIZ SPOR 1

2022-2023 Sezonu Hatay 1. Amatör Küme (U-18) Gençler ligine devam edildi. İskenderun dış sahasında yapılan karşılaşmada İskenderun Meydan Spor, İskenderun Yıldız Spor (U-18) takımını 2-1 mağlup etti.

Hatay bölgesi Hakemlerinden Batuhan Şahin, Fatih Ateş ile Sefer Yılmaz’ın yönettiği karşılaşmada İskenderun Meydan Spor’un gollerini Enes Sağlam ile Barış Tümkaya (Pen), İskenderun Yıldız Spor’un golünü de Furkan Kaplan (Pen) attı.

KARAAĞAÇ SPOR 1 KARAAĞAÇ EFSANE SPOR 2

Hatay 1. Amatör Küme (U-18) Gençler ligine Hatay’ın muhtelif sahalarında yapılan karşılaşmalarla devam edildi. Arsuz Karağaç Belediye sahasında yapılan karşılaşmada Karaağaç Efsane Spor, Arsuz Karağaç Spor’u 2-1 mağlup etti.

Karağaç Efsane Spor’un gollerini Naif Bozoğlan ile Mustafa Aslan, Arsuz Karaağaç Spor’un golünü de Barış Zorlu attı. Sert ve çekişmeli geçen karşılaşmada Arsuz Karağaç Spor’dan Mithat Kurt ile Ferit Güçlü, Karaağaç Efsane Spor’dan da Mustafa Aslan kırmızı kart gördü.

SAMANDAĞ SPOR İLE 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR BERABERE 1-1

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Hatay temsilcileri Samandağ Spor ile 5 Temmuz İskenderun Spor, Samandağ ilçe stadında karşılaştı. Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmada Samandağ Spor ile 5 Temmuz İskenderun Spor, 1-1 berabere kalarak haftayı birer puan ile kapattı.

Halil İbrahim Balsatar, Emre Kankılıç ile Kerim Kaan Matyar’ın yönettiği karşılaşmada 5 Temmuz İskenderun Spor’un golünü Rıdvan Dönmez, Samandağ Spor’un golünü de penaltıdan Sefer Mert Buldu attı. Hatay’ın Bölgesel Amatör Ligindeki diğer temsilcisi Antakya Belediye Spor ile Mersin Onurlu Spor 0-0 berabere kaldı.

ARSUZ KARAAĞAÇGÜCÜ 4 ARSUZ ULUÇINAR 2
Hatay Amatör Küme (U-14) liginde Karaağaç sahasında Arsuz Karaağaçgücü ile Arsuz Uluçınar gençlik arasındaki müsabaka zevkli ve çekişmeli geçti. Kalabalık seyirci kitlesinin izlediği müsabakada Arsuz Karaağaçgücü, Arsuz Uluçınar Gençlik Spor’u 4-2 mağlup etti.

ARSUZ ALTINGENÇLİK ZORLANMADI 6-0
Hatay Amatör Küme (U-14) gençler liginde mücadele eden Arsuz Altıngençlik, rakibi karşısında zorlanmadı. Karaağaç Belediye sahasında yapılan karşılaşmada Arsuz Altıngençlik, İskenderun Asaş Spor (U-14) takımını 6-0 mağlup ederek lige iyi bir başlangıç yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.