Bolat, “Müsabakanın Tüm Geliri, Engelliler Basketbol Takımına”

TFF 3. Lig 2. Grubunda Play-Off yarı final ikinci maçında Çarşamba günü saat 15.00 da İskenderun 5 Temmuz stadında karşılaşacak olan Akdeniz temsilcisi İskenderun Spor, 52 Ordu Spor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Bülent Yenihayat nezaretinde sürdürüyor.

Karşılaşmanın ilk maçında deplasmanda 52 Ordu Spor ile 1-1 kalarak iyi bir avantaj elde eden İskenderun Spor, kendi evi ve seyirci önünde rakibini yenerek, adını finale yazdırmak istiyor. İskenderun Spor  futbolcularından, teknik heyete, yönetiminden taraftarına kadar bir olup kenetlenmiş maç gününü bekliyorlar. Müsabakanın tüm gelirlerini Süper Lige yükselen İskenderun Engelliler Basketbol takımına prim olarak dağıtılacağını açıklayan İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, bu karşılaşmaya gelip takıma destek verecek olan taraftarların İskenderun Engelliler Basketbol takımına da katkı sunacaklarını belirtti.

İskenderun Spor ile 52 Ordu Spor müsabakasındaki tüm bilet gelirlerini Süper Lige çıkan İskenderun Engelliler Basketbol takımına Prim olarak dağıtılacağının açıklanmasının ardından Turuncu Mavili taraftarları harekete geçirdi. İskenderun Spor Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Erdem, tüm iş adamlarını bilet desteğine davet etti. Edinilen bilgilere göre daha önce İskenderun Sporlu taraftarlar, daha önce dağıtılan kombine biletlerinin iptal edileceği ve

yerine 52 Ordu Spor maçında alacakları maç bileti ile İskenderun Engelliler Basketbol takımına destek olacak. Buna yöneticiler de dahil edilmesinden dolayı, bu karşılaşmada isim listesi verilmeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.