Bolat; “Galibiyet Cefakar Taraftarlarımıza Armağandır!”

TFF 3. Lig 2. Grubunda zirve hesapları yapan Turuncu-Mavili Ekip İskenderun Spor, evinde konuk ettiği Yomra Spor’u 2-1 mağlup edip, bu önemli karşılaşmadan 3 puan almasını bildi. Elde edilen başarıdan dolayı futbolcularını ve teknik heyeti kutlayan Kulüp Başkanı Hakan Bolat, galibiyeti cefakar taraftarlarına arman etti.

İskenderun’da futbol sevgisini yeniden yeşerten ve spor severleri statta toparlamayı başaran İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, karşılaşmayı takımın her maçında kendisini hiç yalnız bırakmayan Başkanvekili Melike Özdemir Bolat ve As Başkan Gülcan Polat ile birlikte izledi. Çekişmeli geçen karşılaşma sonra ev sahibi İskenderun Spor, sahadan 2-1’lik galibiyet ile ayrıldı.

Karşılaşma sonrası bir değerlendirme yapan İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Ligde kalmak için tüm gücünü ortaya koyan Yomra Sporluların teknik heyet ve futbolcularına bundan sonraki karşılaşmalarla başarılar diliyoruz. Bizim için de ligde kalan tüm maçlarımızdan galibiyetle ayrılmak zorundayız. Takımımızın sahadan galibiyetle ayrılması bizleri mutlu etti. Elde ettiğimiz galibiyeti bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan ve destekleyen cefakar taraftarlarımıza armağan ediyoruz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.