Belediye Başkanı Tosyalı, Konuklarını Ağırladı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, toplumun farklı kesimlerinden ziyaretine gelen konuklarını makamında ağırlamaya devam ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Tosyalı, sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını dinleyip çözüm yolarını bulduklarını belirtti.

Belediye başkanlık makamına; Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Mithat Ceritbinmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Türkmen Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve Yönetim Kurulu üyeleri, Arsuz Çilek Çocuk Akademisi Kurucuları Lütfiye Temel, Saadet Özmen, Öğretmenleri ve minik öğrenciler ve İstanbul-Kırıkhan Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Doğru ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri teker teker ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Değerli hemşerilerimize hizmet noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. Değerli sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerinin görüş, öneri ve düşünceleri dinliyor, sorunlara çözüm yolları buluyoruz. Tüm çalışmalarımız belirli bir program çerçevesinde devam ediyor. Her şey İskenderun için” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.