Başkanı Asaf Güven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Muhtarlarla bir araya geldi. Mahallelere hizmet verirken çözüm ortakları olan muhtarlarla birlikte hareket ettiklerini söyleyen Başkan Güven, talep ve önerilerini imkanlar dahilinde karşıladıklarını belirtti.

Arsuz Atatürk Kent Meydanında gerçekleştirilen Atatürk Anıtına Çelenk Sunma programının ardından Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, mahalle muhtarlarını makamında ağırladı. Daha sonra Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ile muhtarlarla kahvaltı programında bir araya gelen ve muhtarların çözüm ortağı olduğunu belirten Başkan Asaf Güven, “Arsuz Belediyesi olarak hem mahallelerimize hem de ilçemize en iyi hizmeti götürmekle mükellefiz. Mahallelerimizde bu çalışmalarımızı gerçekleştirebilmemiz için çözüm ortağımız muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz.

Arsuz Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluğun bilincinde, kendilerinden gelen talep ve önerileri, imkânlarımız dâhilinde karşılamaya çalışıyoruz. Arsuz’un kalkınması ve gelişmesi için el birliğimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü´nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.