Başkan yavuz, “Promosyonlar 25 Haziran’a Kadar Ödenecek”

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon İhale Komisyonunun, promosyon ihalesinin sonuçlandığını duyurdu. Başkan Yanık, ihale sonunda İş Bankası ile 3 yıllığına kişi başı 12.100 TL olmak üzere anlaşmaya varıldığını belirtti.

Konu ile ilgi bir açıklama yapan Başkan Yavuz Selim Yanık, “İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü maaş promosyon ihale komisyonu, promosyon ihalesini sonuçlandırarak İş Bankası ile 3 yıllığına kişi başı 12.100 TL olmak üzere ihale sonucunu imzalamıştır.

İhale öncesi, şartnamenin hazırlanmasında, ihale sürecinin takibinde, üye sayısına bakılmaksızın tüm sendikaları davet edip süreci şeffaf ve ilgili mevzuata uygun şekilde yürüten İlçe Millî Eğitim yönetimine, sürece katkı sunan İskenderun’daki tüm sendikalarımızın temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sorumlu sendikacılık anlayışımız gereği, süreç en başından, komisyon tarafından imzaların atıldığı son ana kadar ayrıntılarıyla tüm personel adına takip edilmiştir. Sonucun tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum. Eğitim çalışanı dostlar güle güle harcasınlar. Promosyon en geç 25 Haziran 2022 tarihinde ödenecektir” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.