Başkan Tosyalı, “Asfalt Çalışmaları Pirireis Mahallesinde Devam Ediyor”

Kentte ulaşım noktasında sıkıntı yaşanmaması için sıcak asfalt çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdüğünü söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, asfalt çalışmasında 4. etaba geçildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Fen İşleri ekiplerinin Pirireis Mahallesinde ihtiyaç olan yolları sıcak asfalt ile kaplandığını ifade ederek, “Çalışmaların hızla devam ediyor. Kentimizin birçok noktasında aynı anda çalışma yürüterek vatandaşlarımızın ulaşım noktasında sıkıntı çekmemesini sağlıyoruz. Daha öncede 3.etap asfalt çalışmaları yapmıştık. Şimdide 4. etap çalışmalarına devam ediyoruz. Asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Birçok noktada sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yapıldı. İhtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşlarımız yolların sıcak asfalt ile kaplanmasından oldukça memnun” olduğunu söylerken, hizmete devam edeceklerini vurguladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.