Başkan Bolat, Bu Taraftarın Desteğine Şampiyonluk Yakışır!

TFF 3. Lig 2. Grubunda zirve mücadelesi veren Akdeniz temsilcisi İskenderun Spor’un evinde konuk ettiği Karadeniz temsilcisi 52 Ordu Spor’u 3-1 mağlup ederek yoluna devam etmesi Turuncu Mavili camiada sevinçle karşılandı. Kulüp Başkanı Hakan Bolat, daha da fazla çalışarak hakları olan şampiyonluk kupasına kavuşmayı hedeflediklerini belirtti.

İskenderun 5 Temmuz stadında yapılan karşılaşmada alınan galibiyetin ardından açıklama yapan İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Rakibimiz 52 Ordu Spor iyi bir takım. Güzel de futbol sergilediler. Bu karşılaşmanın zor geçeceğini biliyorduk. Çalışmalarımızı da bu yönde yaptık. Ordu Spor karşısında hakkımız olan galibiyeti elde ettik. Galip geldiğimiz için Turuncu Mavili camia olarak mutluyuz. Durmak yok. Bundan sonra daha da fazla çalışarak hakkımız olan şampiyonluk kupasına kavuşmayı hedefliyoruz. Bu mutluluğu bizlere yaşatan Teknik heyetimize, tüm futbolcularımıza, kulüp personellerimize ve bizleri cani gönülden destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Sizlerin desteğine şampiyonluk yakışır” dedi.

Karşılaşma öncesi aralarında İskenderun Spor As Başkanı Gülcan Polat’ın da bulunduğu Turuncu Mavi sevdalıları genç kızlar, karşılaşmayı izlemek için stada gelen bayan taraftarlara karanfil ikramında bulundular.

Leave a Reply

Your email address will not be published.