Arsuz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Muhteşem Sergi

Arsuz Halk Eğitimi Merkezi  Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri çerçevesinde Arsuz belediyesine ait  kamp alanında muhteşem bir sergi açılışına sahne oldu.

Serginin açılışına Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkan Vekili Mehmet Cevat Aydemir, Emniyet Müdürü Hasan Gün,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ve diğer daire amirlerinin de iştirak etti. Öğrenme şenliğinin açılış konuşmasını yapan Arsuz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muammer Onay, Halk Eğitimi Merkezlerinin toplumumuz için önemini anlattı. Arsuz ilçemizde mahallelerde açılan kurslar sayesinde kurslara erişim imkanının sağlandığını belirten Müdür Onay, mahalle muhtarları, STK’lar, Arsuz Belediyesi, Büyükşehir Belediyesine de katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sergide sergilenen el emeği göz nuru ürünlerin bir kısmı sergiyi gezmeye gelen vatandaşlarca satın alınırken, Arsuz Halk Eğitimi Merkezi halk oyunları ekibi de gösteri yaptı.

Etkinlikte yiyecek ve içecek hizmetleri alanında faaliyet gösteren usta öğreticilerin hazırladığı ikramlıklarının yanı sıra tavuklu pilav ve ayran ikramı yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.