Home » ARSUZ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA!

ARSUZ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA!

ARSUZ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA!

Kışın gelmesiyle birlikte artan yağışların etkisi ile oluşabilecek olası sel ve olumsuzluklara karşı Arsuz Belediyesi ekipleri, teyakkuzda bekliyor. Kriz masası da kuran Arsuz Belediyesi, herhangi bir olumsuzlukta vatandaşların 444 7 922 numaralı hattı aramaları istendi.

Arsuz Belediyesi ekipleri, olası bir olumsuzluk yaşanması durumunda müdahale etmek adına mesai saati gözetmeksizin teyakkuzda bekliyor. Oluşturduğu ekiplerle ilçe genelinde oluşabilecek olumsuzluklara karşı gerekli önlemleri alan Arsuz Belediyesi, vatandaşların yağış nedeniyle mağdur olmaması için sabaha kadar nöbet tuttu.

Bu nöbetlerin yağış devam ettiği sürece devam edeceğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, “Biliyorsunuz ki geçmiş yılarda ilçemizin bazı mahallelerinde aşırı yağışlardan dolayı bir takım sıkıntılar yaşadık. Bu sıkıntıların bir daha yaşanmaması ve erken müdahale etmek adına ekiplerimiz hazırda bekliyor. Tüm saha personelimizle birlikte teyakkuzda bekliyoruz. Tüm mahallelerde ekipler kurduk. Vatandaşlarımızdan, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaları durumunda 444 7 922 numaralı kriz masamızı aramalarını rica ediyoruz” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.