ARSUZ BELEDİYESİ KURUCUSU CULHA, BAŞKANLIK GÖREVİNE TALİP OLDU…


31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde, Arsuz İlçe Belediye Başkanlığına CHP’den aday adaylığı başvurusunu yapan önceki dönem Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, seçildiğinde yarım kalan hizmetlerini ve projelerini hayata geçirmek için bütün gücüyle çalışacağını belirtti.

Arsuz Belediye başkanlık görevinde sürekli halkın içinde ve halkın çıkarlarına hizmetlerde bulunan Nazım Culha, yarım kalan hizmetler ve projeleri hayata geçirmek için CHP’den aday adaylığı başvurusunda bulundu. Aday adaylığı konusunda bir açıklama yapan Nazım Culha, “Bilindiği üzere 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Arsuz ilçe belediye başkanı seçildim. İlk kurucu başkan olarak görev yaptığım 5 yıl süre içerisinde büyük fedakarlıklarla çalışmalar yaptık, projeler ürettik ve hatta hayata geçirdik.

Bu güzel kent için sancılı süreçler yaşadık, ancak hiçbir zorluk karşısında yılmadık, geri adım atmadık, kimseye boyun eğmedik ve Arsuz halkının çıkarlarını sonuna kadar savunduk. Bizler bu günleri cesaretle, azimle ve omuz omuza vererek geldik.
Allah’ın izni, genel merkezimizin takdiri ve Arsuzlu hemşerilerimin teveccühüyle yeniden bu onurlu göreve seçildiğimde yarım kalan hizmetlerimizi ve projelerimizi hayata geçirmek için bütün gücümle çalışacağım. Geçmişe odaklanmayıp yapacağımız hizmetleri ve projeleri halkımızla birlikte planlayıp gerçekleştireceğiz.

Amacım, Hatay’ın en gözde yerleşim şehri olan Arsuz’umuzu hak ettiği yere taşımak ve yaşanabilir bir kent yaratmaktır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Belediyecilik tecrübemiz ve deneyimli kadrolarımızla Arsuz’a hizmet etmeye hazırım. Yarınlar bizimdir, halkımızındır, Arsuz’undur” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.