ANNELER GÜNÜ’NDE ANNELER EŞLERİNE PENALTI ATTI

Arsuz Umut Spor Kulübü, Anneler Gününe özel etkinliğinde, Anneler penalti atışı yaptılar. Penaltı atışında da kaleye eşleri geçti. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte Anneler de çocuklar da çok mutlu oldular.

Doğa Park ve Karaağaç sahasında takım Hocası Mutlu İlengöz öncülüğünde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Arsuz Umut Spor Kulübü, depremin izlerini üzerinden atarak, yeniden faliyet vermeye basladi. Süper lig ve 2 lig de 500 maci olan Mutlu İlengöz önderliğinde tekrardan o eski gunlerine kosuyor.

Takım Hocası Mutlu İlengöz, Anneler Gününde takım sporcularının Annelerini de idmana davet ederek, gözlerinden bile sakındıkları çocukları ile spor yaptma şansı buldular. Kaleye geçen eşlere penaltı atan Anneler, renkli görüntülere sahne oldu.

İlengöz, “Bizlere daima güç ve güven veren, sevgilerin en safının, merhametlerin en kıymetlisinin, şefkatin en büyüğünün timsalidir annelerimiz. Varlıklarıyla hayatımızın anlam kazandığı, hangi yaşta olursak olalım şefkat dolu yüreklerine sığındığımız, bizim için her türlü fedakarlıkta bulunarak, her şeyden sakınan, sevgi, şefkat ve merhametini bizden esirgemeyen annelerimiz Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.