Home » Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Güven; “2022 Haziran’da ülkemiz düzlüğe çıkacak!”

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Güven; “2022 Haziran’da ülkemiz düzlüğe çıkacak!”

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Güven; “2022 Haziran’da ülkemiz düzlüğe çıkacak!”

Ülkede yaşananların ekonomik kriz olmadığının altını çizen Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkadir Güven, “Bankalar batmadı, üretim ve istihdam var ve merkez bankasındaki döviz rezervi yerinde, ekonomik kriz yok! Oluşan ekonomi pahalılık var” dedi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğine gerçekleştirdiği ziyarette, ülke gündemine dair konulara değinen Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Güven, “Ak parti olarak milletin ve esnafın sıkıntıda olduğunu biliyoruz. Şunu unutmasınlar her zaman için esnafımızın yanındayız. Rota belli direksiyon boş değil! Şuan ülkemizde yaşanan ekonomik kriz değil.

Ekonomik kriz olması için bankaların batması lazım. Ama bankacılık sağlam, üretim ve istihdam var. Merkez bankasındaki döviz rezervi yerinde! Ülkemizde ekonomik kriz yok, oluşan ekonomi pahalılık var. Piyasada yaşanan sunni dalgalanma ve yükselişi aynı kararlılıkla ilerleyip durduracağız. Bu bir risk ama aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Ekonomi bağımsızlığımızı aldığımızda da bileğimiz bükülmez!

Meydan boş değil sıkıntılar var bunları bizlerde görüyoruz. İktidar olarak bizler, ülkemizi daha ileriye götürmek için çalışıyoruz. Fazi inecek ve ülkemizi faiz cenneti olmaktan çıkaracağız.

En geç 2022 Haziran’da ülkemiz düzlüğe çıkacak” derken, parti olarak düşüncelerinin ülke batacağına parti batsın olduğunun altını çizdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.