82. Yıl Coşkusunda Kıraç Sahne Aldı

Hatay’ın ana vatana katılışının 82. yıl dönümü kutlamaları muhteşem bir konserle başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37. si düzenlenen festivalin ilk gününde Türk rock müziğinin sevilen ismi Kıraç sahne aldı.

Antakya Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan binlerce Hataylı, Kıraç’ın şarkılarına hep birlikte coşkuyla eşlik etti. Pandemi sebebiyle konserlerine ara vermek zorunda kaldığını söyleyen Kıraç, Hatay konserinin uğurlu gelmesini diledi. 7’den 70’e her yaştan vatandaşın katıldığı konserde Kıraç, Endamın Yeter, Karahisar Kalesi, Zaman gibi şarkılarını seslendirdi.

Festivalin düzenlenmesinde emeği geçen HBB Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkürlerini sunan Kıraç, Atakaş Hatayspor’u da unutmadı. 2007 yılında Fenerbahçe için marş yaptığını hatırlatan Kıraç, belki bir gün Hatayspor için bir marş yapabileceğini söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya “Hatay’ın ana vatana katılışını coşkuyla kutluyoruz. Sizi burada görmek çok güzel. Hatay benim şahsi meselem diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyorum. Bizi onurlandırdığı için Kıraç Bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.