İskenderun Spor’a Coşkulu Şampiyonluk Kutlaması

26 yıl ardından sonra TTF 2. Lig şampiyonluk kupasını kaldıran İskenderunspor’un şampiyonluk kutlaması 1967 ruhunu ve efsane İskenderunspor’u yeniden şahlandırdı. Atatürk Anıt Alanı’nı turuncu-mavi renge boyayan binlerce İskenderunsporlu taraftar, Deniz Seki’nin sahne aldığı gecede şarkılara telefon Işıkları ile tempo tutarak, muhteşem bir görsel şölene imza attı.

Şarkılar, meşaleler ve tezahüratlarla coşan taraftarları Hatay Milletvekilleri Abdülkadir Özel, Serkan Topal ve Lütfi Kaşıkçı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Cumhur İttifakı ilçe başkanları Abdülkerim Güven ve Turan Bozkurt yalnız bırakmadı.

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Başkanvekili Melike Bolat, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, teknik ekip ve başarının tüm mimarlarının tek tek anons edilerek sahneye çıktığı törende, İskenderunspor Camiası’nın kupayı kaldırarak taraftarları selamladığı anda anıt alanı adeta bayram yerine döndü.

Daha sonra ‘Bal saklıyor’ şarkısıyla sahneye çıkan Deniz Seki, en sevilen şarkılarını taraftarlarla seslendirirken, şampiyonluk günü şehit düşen Bican Kapılay’a Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileyerek, taraftarlardan büyük bir alkışı şehidimize yolladı.

İskenderunspor’un bir marşı olmadığını ve marş yazabileceğini söyleyen Ünlü sanatçı Deniz Seki, İskenderun’u çok sevdiğini de belirtirken, çok kısa bir sürede planlanan ve duyurusu yapılan muhteşem konserde emeği geçen herkese teşekkür etti.

‘Böyle Gelmiş Böyle Gider’ şarkısı ve ‘Her gününüz şampiyonluk tadında olsun’ temennisiyle konseri noktalayan Deniz Seki’ye çiçek takdim eden Kulüp Başkanı Hakan Bolat, ünlü şarkıcıdan marş sözü aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.