İskenderun Spor İkinci Yarıda Varlık Gösteremedi!

TFF 3. Lig 2. Grubunda zirve mücadelesi veren Akdeniz temsilcisi İskenderun Spor, kendi saha ve seyircisi önünde taraftarının yoğun desteğe rağmen, Bayrampaşa Spor engelini aşamadı. Turuncu Mavili ekip İskenderun Spor 5 Temmuz stadında yapılan karşılaşmada Bayrampaşa Spor ile 2-2 berabere kalarak camiasını üzdü.

İskenderun 5 Temmuz stadında oynanan ve Yunus Dursun, Murat Şimşek ile Gökhan Salduz hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmada ev sahibi İskenderun Spor karşılaşmanın henüz 1. dakikada Emre Gemici ile öne geçerek skoru 1-0 yaptı. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla tamamlanacak derken, sahneye çıkan İskenderun Sporlu Enes Soy, 45×1. dakikada takımını 2-0 öne geçiren gölü attı. Karşılaşmanın ilk yarısı ev sahibi İskenderun Spor’un 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarıda taraftarında yoğun desteğini alan İskenderun Spor’un fark atması beklenirken ikinci yarıda ciddi bir varlık gösteremedi. Bayrampaşa Spor karşılaşmanın 49. dakikasında Mustafa Yılmaz ile farkı bire düşürdü. Skor 2-1 oldu. Karşılaşmanın 68. dakikasın konuk ekipten Abdulkadir Özgen skoru eşitleyen gölü attı. Skor 2-2 oldu.  Maçı geri kalan dakikalarında başka gol olmayınca karşılaşma 2-2 son buldu. Ev sahibi İskenderun Spor, alınan beraberliğin ardından 1 puana razı oldu.

İskenderun Spor, ligde puanını 48’e çıkartarak puan cetvelindeki ikinci sırasındaki yerini korurken, Bayrampaşa spor ise puanını 24’e çıkarttı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.