17 Sporcu İle Katıldığı Turnuvada Hepsi Derece Elde Etti

İskenderun’da faaliyet gösteren Serdar Keskin Fight Club, geçtiğimiz hafta sonu Adana’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle düzenlenen Muay Thai turnuvasına 17 sporcu ile katıldı. Turnuva sonunda Serdar Keskin Fight Club sporcuları 7 birincilik, 9 ikincilik bir de üçüncülük elde ederek, turnuvada tamamı derece ile dönen tek spor kulübü oldu.

Katıldıkları her turnuvada çok iyi bir performans ortaya koyarak, İskenderun ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil eden Serdar Keskin Fight Club öğrencileri, bir başarıya daha imza attılar. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Adana ilinde gerçekleştirilen Muay Thai turnuvasına 17 sporcu ile katılım sağlayan  Serdar Keskin Fight Club, 7 birincilik, 9 ikincilik ve bir de üçüncülük dereceleri elde etti.

Kilolarında birincilik elde eden sporcular; Tuana Dokumacı, Fevzi Dokumacı, Mustafa Nebi Barak, Hamit baran Küçük, Hüseyin Oğuz, İbrahim Sefa Sever ve Aziz İlbeyi

Kilolarında ikincilik elde eden sporcular; Nuhdem Yıldız, Havin Görgöz, Diren Özer, Süleyman Oğuz, Miraç Coşkun, Hazan Berken Yıldız, Berat Yaşar, Ceren Aydınlı, Nilsu Ekme olurken, Melik Enes Oğuz da turnuvadan üçüncülük elde etti. Serdar Keskin Fight Club Yöneticisi Hülya İlbeyli ve Antrenör Serdal Keskin, gözetiminde lçalışmalarını sürdüren sporcuların bu başarısı, göz doldurdu. Elde edilen başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetici Hülya İlbeyi, “Programlı ve doğru çalışmanın emeğini alıyoruz. Kulüp olarak, bugüne kadar katıldığımız tüm turnuvalarda mutlak derecelerle döndük. Başarılarımızın tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Bunun en büyük kanıtı da dünya şampiyonasından tutun Avrupa şampiyonluğuna kadar sporcularımızın elde ettiği dereceler var. Geçtiğimiz ay sporcumuz Nuhdem Yıldız adlı sporcumuz milli takım forması ile katıldığı Avrupa şampiyonasında ikincilik elde etti. Adana’daki şampiyonada başarı gösteren tüm sporcuları canı gönülden kutluyorum” dedi. Bazı konularda sitemlerinin de olduğunun altını çizen İlbeyi, kendileri gibi başarılı olan kulüplerin desteklenmesi gerektiğinin de altını çizdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.